info@ciceksaninsaat.com
0216 572 87 21
Logo

- ŞİRKET PROFİLİ -

Çiçeksan İnşaat 25 yıla aşkın tecrübesiyle yurt içi,yurt dışı inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Temel sermayesi dürüstlük ve güven olan Çiçeksan İnşaat,hizmet kalitesini her zaman en üst seviyede tutmuştur. Daha çok kazanç değil daha mutlu aileler ve doğru büyüme fikirleriyle

yola çıkan Çiçeksan İnşaat, taahhüt ettiği projelerde güçlü finans yapısı ve kendi öz sermayesini kullanmaktadır. Bu güne kadar taahhüt ettiği 10.000 üzeri konut,ticaret merkezleri, sosyal tesis alanları,dini tesisler ile kalite ve estetiğin buluştuğu yapılar inşa etmeye devam etmektedir.

- MİSYONUMUZ -

İnsanlık ve  ekonomi için değer yaratan, çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip, çalışma sektöründe en başarılı gruplar arasında yer almak; bu gaye ile hareket ederken bulunduğumuz coğrafyaları zenginleşmesine katkıda bulunmaktır.

- VİZYONUMUZ -

1990 yıllarından gelen saygınlık ve başarı pozisyonumuzu korumak ve geleceğe yönelik başarının anahtarı olarak sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak, hedef sektörlerin her birinde benzersiz ve dinamik bir kuruluş olmayı amaçlıyoruz.

Her alanda insanların yaşam kalitesini arttıracak ve benzerlerine örnek teşkil edecek projeler tasarlamak ve gerçekleştirmektir.