info@ciceksaninsaat.com
0216 572 87 21
Logo

Alçıpan Hizmetleri, Çiçeksan'ın sunmuş olduğu profesyonel alçı hizmetlerinden biridir. Bu hizmet sayesinde asma tavan, duvar bölme, led ışık ve ısı yalıtımı gerçekleştirilebilir. Alçıpan Hizmeti sayesinde duvarınız veya tavanınız eskisinden daha temiz ve daha düz bir görünüm elde edebileceksiniz. Yüksek tavanlar içinde kullanılabilir olan Alçı Hizmetleri hem ekonomik hemde Avrupa standartlarına uygun olarak, sizlerin memnuniyetini sağlamak için tasarlanmıştır.

Alçıpan üretimi Avrupa ülkelerinde gerçekleşen alçıpan yapılan bir ev dekorasyon malzemesidir. Bu malzeme kağıtla kaplanmış olup sağlamlaştırılmış, kırılması veya çatlaması güçleştirilmiştir. Su alma gibi bir durumda hiç bir şekilde şişme yapmaz.

Alçıpan malzemesi yukarıda görüldüğü gibidir. Bu malzemeyle aşağıdaki resimdeki gibi bir asma tavan oluşturulabilir. Bizlere ulaşıp adresinizi bildirmeniz gerekmektedir. Mekan’ınıza geliyor ölçümüzü alıyoruz ve istekleriniz doğrultusunda hareket ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için değişik yöntemler sunuyoruz. Hizmet sonrası da sizlerin memnuniyetini düşünüyor ve kalıcı garanti hizmeti sunuyoruz. Alçıpan hizmetimizin ardından oluşan bir hasar olursa geliyor ve hasarı düzeltiyor eskisi gibi yapıyoruz. Çiçeksan firmasının sizlere sunmuş olduğu alçı hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaşınız.